bebek su kaçağı tespiti

Bebek su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak alt kata damlayan su damlaları yüzünden küflenen tavanları ve kabaran duvarları kırmadan su kaçağı bulma servisi ile tespit etmekteyiz. Bilgisayarlı cihazlar ve kameralı cihazlar ile su kaçağının yerini kesin olarak bulmaktayız. su kaçağı ararken evinizin hiçbir yerini kırmıyoruz. Hiçbir fayans, mermer ve duvara zarar vermeden noktasal tespit yapıp su sızıntısının yerini bulup sadece o noktanın borusunu tamir edip eskisinden daha kaliteli bir şey elde ederiz. Su kaçağı tespitinde deneyimli ustalarımız sizlere en uygun maliyet ve en az hasarla servis vermektedirler. Kombi su kaçakları, atık su, temiz su, ana şebeke hatları vs. gibi sorunlarda son teknoloji cihazlarla patlak boruyu bulup onarmaktayız.

Bebek Su Kaçağı Bulan Usta

Beşiktaş Bebek su kaçağı tespiti temiz su kaçakları ve atık su gideri kaçaklarını bulmak için İstanbul genelinde araçlarımızla profesyonel çalışma yürütmekteyiz. Banyomuz alt kata su kaçırıyor veya direkt kaçak kendi evinizden çıkıyorsa tesisat sisteminizi kameralı cihazlarla baktırmalısınız. Su sızıntı problemlerini görüntüleme yapıp problemli bölgenin yerini noktasal olarak tespit ettikten sonra tamir işlemini en ekonomik fiyatlarla yapmaktayız. Ev ve iş yerlerinde sürekli karşımıza çıkan bu su kaçakları artık artık büyük dert olmaktan çıkmış durumda. Teknolojik aletlerin bizlere sunduğu imkanlar ve tecrübeli ustalarımız sayesinde kaçak bulma işlemi artık kolay ve pratik bir şekilde yapılmaktadır.

Bebek su kaçağı tespiti ses dinleme yöntemi su kaçaklarını bulmak için en sağlıklı yöntemlerden bir tanesidir. Bunun dışında kaloriferdeki sıcak sudaki su kaçağı bulma için ısıya dayanıklı termal kamera kullanmaktayız. Her türlü sorun için elimizde uygun cihazlar bulundurmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55