Beşiktaş Konaklar Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Konaklar su kaçağı tespiti firması olarak son teknoloji cihazlarla kaçak yerini kırmadan ve dökmeden tespit etmekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beşiktaş semtine hizmetimiz mevcuttur.

Konaklar Robotla Su Kaçağı Bulma

Beşiktaş Konaklar su kaçağı tespiti kombi suyunun çabuk bitmesi, azalması problemlerini kırmadan çözmek için kameralı su kaçağı tespiti gibi gelişmiş teçhizatları kullanır. Tek başına bir analiz değil, pek çok analizden bir tanesidir. Isınan sularda sıcaklık dereceleri vardır. Akıp gittiği yerleri de görebileceğimiz bir teçhizat olup gözetleme mantığına dayalıdır. Sorun olduğunu düşündüğümüz yerlere tutar ve oradaki görselliklere göre analiz yaparız. Beşiktaş Konaklar su kaçağı tespiti kimyasal ilaç ile petek sızıntısını kırmadan kapatabilecek, onarabilecek başarılı sıvılar kullanır ve su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerimiz bu alanda son derece etkilidir. Peteklerde su kayıplarını azalma değil, tamamen durdurma hedefimizdir. Bu konuda ilaçlı kapatma sıvısı kullanıyoruz. Petek kenarlarından sorun olduğunu gördüğümüz sistemlere bir hortum ve huni yardımı ile göndeririz. Bunun öncesinde ılık diyebileceğimiz su ile seyreltme yapabilir ve peteklerde su arıza tespiti ve onarım için son derece güçlü olduğunu söyleyebiliriz. Zaten bunun etkisi küçük çapta petek su kaçırma problemleri varsa 10 dakika içinde etkisini gösterir ve kombideki göstergeler ile takip ederiz. Daha büyük çapta petek borularında su kayıpları olaylarında ise biraz da kurumasını beklememiz gerekebilir.

Beşiktaş Konaklar su kaçağı tespiti kombideki suyun çabuk bitmesini engellemek, durdurmak amaçlı garanti süreleri ile de hizmet vermektedir. Tüm yaptığımız işçiliğe sonuna kadar güvenen su kaçağı bulan firmalar arasındayız. Yaşanılan farklı su kaybı olduğunu düşündüğünüz veya en azından incelenmesinin yapılması gibi adımlar aklınızda ise bize ulaşınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55