Gayrettepe Su Kaçağı Tespiti

Gayrettepe su kaçağı tespiti firması olarak noktasal tespit yaparak son teknoloji cihazlarla su kaçağı yer tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Beşiktaş semtine servisimiz bulunmaktadır.

Gayrettepe Su Kaçağı Tespit Bulma

Gayrettepe su kaçağı tespiti evin hiçbir yerini kırmadan su kaçağını arayan firma olarak su kaçağı bulan tesisatçı özel cihazlar kullanmaktadır. Neredeyse bir saat içinde hangi tesisatın neresinde kaçak olduğunu sizlere göstermemizi ister misiniz? Gözle görülmeyen, beton ve fayans içine yerleştirilmiş gider, temiz su tesisatında kaçak arama makinesi kullanarak analizler yapmakta ve sorunları bulmaktayız. Gayrettepe su kaçağı tespiti evde tamirat yapmadan su kaçağı bulan firmalar ekibidir. Su kaçağı nasıl bulunur? Hiçbir yeri atlamadan örneğin, mutfak ve buna benzer yerlerde yüzeylerin içlerini dinleriz. Ses seviyesini yükseltir, evde gürültü varsa onları filtreleriz. Mikrofon alıcısı gezdirilir ve yer sabitlenir. Kaçak alanı işaretlenir. Su kaçıran boru binada kalorifer kaçaklarını bulan makine var mıdır? Su sızıntısı ses örneğinde verdiğimizin tam tersi sisteme verilecek sıcak su esnasında bunları ölçümleyen bazı kamera sistemlerini kullanırız. Kameralı tesisatçı kızıl ötesi dalga yayan kamera ile sıcak suyu takip ederken nerede kaçak olduğunu da görürüz.  sızdıran boru neredeyse hatasız görürüz. Cihazlı tesisatçı örneğin, mutfağın duvarından kombi suyu geliyor, akıyor ise o alanı besleyen boru neredeyse direkt görür ve onarıma başlarız.

Gayrettepe su kaçağı tespiti kimyasal ilaçla onarma yapan tesisat firmasıdır. Su kaçaklarını onaran kimyasal firmamızda her zaman bulunmaktadır. Su arıza tespiti sıcak, soğuk, gider, kalorifer su kaçaklarını onaran ilaçlar hep farklıdır. Her zaman kullanılmaz. Basınç testine bakılması gerekebilir. Bunun gibi birkaç cihazla taranır ve sorunlu alanlar bulunarak gerekirse uygulanır. Kırmadan su kaçağı bulma bazen ise delinmiş, kırılmış su borusunu hatasız bulan firma olarak o alan küçük ölçekli tadilat ile çözüm de getirebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55