Beşiktaş Akatlar Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Akatlar su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla kırmadan ve dökmeden noktasal tespit ile açmaktayız. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içinde Beşiktaş semtine hizmet etmekteyiz.

Akatlar Robotla Su Kaçağı Bulma

Beşiktaş Akatlar su kaçağı tespiti gelişmiş kameralı sensörler ile atık borularının içinde sızıntı noktalarının bulunması işlemlerini yapabilir. Özellikle kameralı su kaçağı tespiti banyo atık suyu borusunda plastik malzemede kaçak yerlerini dikkatli şekilde araştırabilir ve kırmadan yalnızca gözlem işlemlerini yapabilir. Ardından ekibimiz malzeme yapısı, bina yüzeyleri gibi bazı durumlara göre noktasal yerlerini bularak o boruya ulaşacaktır. Beşiktaş Akatlar su kaçağı tespiti İstanbul’da indirimli su kaçağı bulan tesisatçı olarak su sızıntıları problemleri için binada kirlenme yapmadan teşhis ve sorunun düzeltilmesini yapmaktadır. Fayans yüzeylerini kırmadan fayansın altından gelen sular için en doğru yerler yani kaçak yapan su boruları nasıl bulunur? %100 oranlarına yakın doluluk oranları ile şebeke boruları evin pek çok tesisat olan bölgelerine döşenmiştir. Siz bataryaları her açtığınızda hemen su geliyorsa bu da su borularının tam kapasiteye yakın çalışması anlamına gelir. Hal böyle olunca sızıntı sırasında suyun belli ses seviyeleri ile kendisini belli etmesi başlar. Hani sürekli ses çıkartır ve betonun içinde ilerlemesi vardır ya işte biz cihaz ile akıllı ses detektör taraması yaparak musluk ve batarya su borularında sızıntı yerini kırmadan arama ve bulma işlemlerini yapmaktayız.

Beşiktaş Akatlar su kaçağı tespiti şebeke borusu içine gönderilecek kimyasal ilaçlar ile aynı gün onarım işlemlerini uygulamaktadır. Su tesisat sistemlerinde garantili su kaçağı bulan firmalar gibi bir ihtiyacınız varsa bizi hemen arayınız ve her zaman olduğu gibi faturalı işlemleri başlatalım.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55