Kuruçeşme Su Kaçağı Tespiti

Kuruçeşme su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla kırmadan su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Beşiktaş semtine servisimiz mevcuttur.

Kuruçeşme Su Kaçağı Tespit Fiyatları

Kuruçeşme su kaçağı tespiti petek su akıntısını bulan cihazla tarama yapan firmadır. Petek içindeki kir tabakaları hat safhaya ulaşması ile kanaldaki kirlenme oldukça artar. Bir vakit sonra metali aşındıracak korozyonun başlamasına neden olabilir. Su arıza tespiti petek kir tabakaları suyu tutan dinamikleri bozması ile de sorun oluşturabilir. Bu parçalar sökülebilir olduğundan değişimi daha kolaydır. Petekte su kaçağı bulan firmalar olarak özel kameralar ile hangi petekte sorun olduğunu tespit etmemiz gerekir. Kuruçeşme su kaçağı tespiti kırmadan petek tesisatı tamirini kamerayla yapan firmadır. Hatasız petek tesisat tamiri yapmak için sıcak suyun peteğe geçmesi gerekir. Bu halde iken termal kamera duvar içinden su hattı döşenen tesisat dahil her tarafı araştırmamızı sağlar. Kaçak su tespiti olduğu zaman cihaza yansıyacaktır. Petek tıkanmasını kontrol etme işlemleri de bir taraftan yapılır. Peteği sökmeden su kaçıran boru peteği tamir etmek için onarım sıvıları takviye edilecektir. Fakat bu kirli peteklerde işe yaramaz. Çünkü kimyasal kir tabakası içine sıkışır ve hava ile temas eden kısma geçmez ise boşuna uğraşmış oluruz. Su kaçağı bulan tesisatçı kirli petekleri garantili temizleyen firma olarak gerekli ise peteği temizler ve az önce bahsettiğimiz cihaz ile su sızıntısı olan peteğe kimyasal ilaç ekleyerek sızma alanlarında kristalleşmesini bekleriz.

Kuruçeşme su kaçağı tespiti tıkalı petek tesisatını sökmeden makineyle açan firmadır. Birkaç saatte petek içindeki kirleri cihazla sökmeden alabiliriz. Su kaçağı tespit cihazı özel yıkama solüsyonlarımız mevcuttur. Su kaçağı nasıl bulunur ayrıca kombisiz evde petek su basıncını ölçmek test pompası cihazı başlangıç ve son evrelerde kontrol için kullanılırken kalıcı olarak sonuçların üretilmesi için sizlere garanti süreleri vermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55