Su Kaçağı Tespiti Beşiktaş

Su kaçağı tespiti Beşiktaş tesisat firması olarak kırmadan robot cihazla su kaçağı bulma ve onarım hizmetleri veriyoruz. Firmamız aynı gün içinde Beşiktaş semtine servis hizmeti sağlamaktadır.

Cihazla Su Arıza Tespiti

Beşiktaş su kaçağı tespiti bulma, giderme, kırmadan su sızıntısı analizi ve kapatıcı sıvılar ile tam onarım gibi özel metotlarımızla sizlere destek veriyoruz. Temiz su borularının için görüntüleyemeyiz. Yalnız duvar arkasında yer alması onlara yönelik sıcaklık ve ses analizleri yapmamıza engel değildir. Öyle ki noktasal yerlerinin bulunması kimi zaman 5 dakika içinde bile tamamlanabilmektedir. Su kaçağı tespiti Beşiktaş kamera ile yerlerini gösteren sistemler kullanır. Bazen lavabo, mutfak veya banyo gider kanal içindeki kırılma, çatlama ve borunun çürümesi gibi durumlarda net olarak yerlerinin bulunması için bu metodu kullanıyoruz. Öyle ki banyo zemini kırılacaksa komple değil bir iki fayans ile durumu idare ediyoruz ve parça değişimini de bir arada sunuyoruz. Ayrıca alt kata su kaçağı için İstanbul’da hizmet verecek uzman firma arıyorsanız kesinlikle vakit geçirmeden bizleri aramalısınız. Çünkü betonlardaki ıslaklık zamanla azalmaz ve artmaya devam edecektir. Komşularınız ile de bazı tartışmalar içerisine girmeniz de an meselesi diyebiliriz. Biz ise duvar içindeki ıslak bölge ile gerçekten sızıntı kaynağı orası mı veya az ilerdeki nokta mı gibi analizleri görsel ve bazı grafiksel analiz teknikleri ile sizlere sunuyoruz. Hataya yer vermeden ve amatör değil profesyonel apartman içinde nemlenme, rutubet ve boru sızıntı yerlerinin bulunması, problemin giderilmesi için bizleri kesinlikle aramalısınız.

Su kaçağı tespiti Beşiktaş havuz, bahçe gideri, toprak altı su sistemlerindeki problemleri araştırmak ve onarmak için de doğru tercihtir. Çok daireli apartmanlarda alt kata su sızması aynı gün bulabilecek ve onarabilecek firma arıyorsanız bizleri tercih etmelisiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55